Menu Zobacz księgę gości Dopisz się do księgi gości Galeria zdjęć - Domki w Rowach Wczasy w Rowach w Domkach Lentia Wczasy w Rowach w Domkach Lentia

Przejdź na inną stronę

65. Monika Warszawa

Przyjazna atmosfera, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, fajny, wyposażony plac zabaw. Domki i teren wokół utrzymane naprawdę w czystości, domki w pełni wyposażone.
Gorąco polecamy, sami z pewnością wrócimy jeszcze w to miejsce.

64. Kinga

Polecam gorąco każdemu, kto chce naprawdę wypocząć. Przytulnie, czysto, świetna atmosfera. Samo miejsce idealne na wypoczynek. Pozdrawiam serdecznie i dziękuję.

63. Anna,Wojtek,Agatka,Patryk

Było wspaniale! Dziękujemy.

62. Marta

Było wspaniale! Dziękujemy i do zobaczenia za rok :) Marta, Andrzej, Ela i Martusia

61. Patrycja,Piotr,Cliff

Wróciliśmy z pobytu w Lentia w Rowach. Jesteśmy szczęśliwi i wypoczęci mimo,że to tylko weekend. Atmosfera jest super, domek piękny no i co najważniejsze przystosowany w 100% dla naszego psiaka:) Państwo zajmujący się ośrodkiem przesympatyczni i uczynni:) Serdeczne podziękowania dla pana Henryka, który podwyższył ogrodzenie dla Cliffa:) Polecamy !!!!!!!!!!!!!!!!

60. Jola,Wiesiek i Lupo

Właśnie wróciliśmy z z domków Lentia w Rowach. Zarówno my jak i nasz pies Lupo jesteśmy bardzo zadowoleni. Domki czyste,dobrze wyposażone,Państwo zajmujący się ośrodkiem uczynni i bardzo mili. Mimo ,że w ośrodku było dużo dzieci i psów wszyscy żyli zgodnie i sobie nie przeszkadzali. Plaża dosyć daleko ale spacer przez piękny sosnowy las to sama przyjemność.

59. Edyta i Adrian

Ufff, rozpakowani...i smutni, że koniec urlopu:-( miejsce suuuuper, domki śliczne i bardzo czyste, pełne wyposażenie. Gospodarze pomyśleli również o dogrzaniu się w chłodniejsze polskie sierpniowe noce za co jesteśmy baaardzo wdzięczni:-) spacery na morze przyjemne i relaksujące zmęczone mózgi i zastałe mięśnie;-)) Pani Zosia i Pan Heniek rewelacyjni!!! nie było prośby i pytania bez reakcji i odpowiedzi!! Pozdrawiamy serdecznie:-)

58. Bary

Wszystko super warunki obsługa tylko cena nie adekwatna do wielkości domku jak na 6-osobową rodzinę stanowczo za mały za 250zł za dobę można wynająć domek 50m2
a tutaj klitka zawiedliśmy się bardzo.Moja wina nie zapytałem przed wynajęciem jakiej wielkości jest domek.

57. Śląsk

Pani Małgosiu długo zastanawiałam się czy napisać tą opinię ponieważ już dwa razy gościliśmy u Pani w Łebie(rewelacja obsługa i warunki) oraz w Rowach i z całym szacunkiem gospodarze ośrodka w Rowach powinni troszkę się zastanowić ponieważ tracicie Państwo klientów mimo wspaniałych warunków w domkach przez nie właściwe zachowania gospodarzy narzucanie się w dość natarczywy sposób oraz brak intymności zniechęca do powrotu w to wspaniałe miejsce.

56. Tamara Piotr Ola Karolina Zuzia Asia i Fider

Serdeczne podziękowania za wspaniałe warunki i fantastyczną atmosferę stworzoną przez opiekunów ,pani Zosi i pana Henia. w "LENTII" już drugi raz i z pewnością nie ostatni.Dzieciaki już tęsknią.Pani Małgosiu bez takiej opieki te domki straciłyby na swym uroku.Pozdrawiamy i do zobaczenia być może za rok.

Przejdź na inną stronę

 
Dodaj swój wpis