Menu Zobacz księgę gości Dopisz się do księgi gości Galeria zdjęć - Domki w Rowach Wczasy w Rowach w Domkach Lentia Wczasy w Rowach w Domkach Lentia

Przejdź na inną stronę

50. Monika, Igor, Tomek, Drako

Polecamy domki Lentia. Czysto, schludnie, super warunki dla dzieci i właścicieli czworonogów. Kuchnia w domkach wyposażona super. Na pewno skorzystamy raz jeszcze. Podziękowania dla Państwa opiekujących się ośrodkiem :).

49. Rodzinka z Bydgoszczy

Z wielką przyjemnością polecamy domki LENTIA Domki o wysokim standardzie są nowe czyste wspaniale wyposażone.Prowadzący ośrodek super sympatyczni ludzie gościnni i bardzo pomocni(niewidzialna ręka pod naszą nieobecność chowała nasze pranie jak deszczyk padał bardzo dziękujemy!;-))Wróciliśmy bardzo wypoczęci 12 dni za szybko minęło na pewno jeszcze odwiedzimy LENTIĘ!Serdecznie pozdrawiamy właścicieli i opiekunów ośrodka.:-)

48. Małgosia i Mateuszek z Łodzi

Fantastyczne miejsce dla rodzin z dziećmi. Czysto, schludnie, domki nowe, wspaniały plac zabaw dla dzieci.Nie spodziewałam się aż tak dobrze wyposażonej kuchni, były nawet naczynia i sztućce plastikowe dla dzieci :)
na pewno spędzę tam niejedne jeszcze wakacje.

Gratuluję właścicielom :) pozdrawiam,

47. Kasia,Jakub i buldozki francuskie Klara i Lucjan

Z wielką przyjemnością polecamy domki LENTIA Domki o wysokim standardzie są nowe czyste wspaniale wyposażone Domki mają zamykane ogródki także nasze pieski też miały komfort Droga przez las prowadząca do morza była frajda dla naszych pupili:)(W Rowach jest plaża dla psów)Prowadzący ośrodek super sympatyczni ludzie gościnni i bardzo pomocni Serdecznie pozdrawiamy właścicieli i opiekunów ośrodka

46. Łukasz,Magda,Kinga,Chester

Gorąco polecam.Wakacje wspaniałe.Do morza 15-20 minut spacerkiem z dzieckiem.Około 25 minut do parku słowiańskiego by spacerować wzdłuż jeziora.Bardzo duży plac zabaw dla dzieci.Spokojna okolica akurat do pobytu z psem lub dzieckiem.Domki czyste i bardzo zadbane,Gospodarze bardzo pomocni i sympatyczni. Pozdrawiamy i dziękujemy za gościne

45. Agnieszka , Mariusz ,Mateusz , Krystian

Właśnie wróciliśmy z krótkiego ale bardzo udanego wyjazdu .Domki super , czyste zadbane , fajny duży plac zabaw. Bardzo mili gospodarze.Do morza krótki 10 - 15 min spacerek wśród pięknych lasów.Gorąco polecamy.

44. Monika z Rodziną

W Rowach gościliśmy w ubiegłe wakacje. Wszystko wskazuje na to, że również tegoroczny urlop spędzimy w Rowach. Domki super wyposażone, plac zabaw to prawdziwa bajka, a teren całego ośrodka cały czas perfekcyjnie posprzątany, czysto, czysto i jeszcze raz czysto! Państwo opiekujący się ośrodkiem to kolejna rewelacja, mili, życzliwi i całkowicie oddani wczasowiczom. Polecam naprawdę warto tam się wybrać.

43. Tomasz

Podpisuję się całkowicie pod komentarzem po niżej a mycie okienka przez pana Henryka i wchodzenie do ogródka to już chyba sławne;)Proszę Pana troszkę kultury by się przydało płacąc nie małą kasę za domek my jako wynajmujący mamy prawo do prywatności!!!!!

42. Aurelia,Tomek i Labrador Lump z Poznania

Właśnie z żalem wróciliśmy:(.Byliśmy już w kilku miejscowościach nad Bałtykiem(oczywiście tam gdzie można z psem)ale tu najfajniej.Przemili Państwo Gospodarze,domki jak na zdjęciach,czyściutko.
Droga na plaże przez las co umila spacer.Super miejsce polecamy w 200%.

41. eryk

GOSPODARZE MAŁO SYMPATYCZNI PAN UŻYWAŁ PRZY SPRZĄTANIU DOMKÓW WULGARNYCH SŁÓW DO SWOJEJ ŻONY SIEDZIELISMY OBOK W DOMU WSZYSTKO BYŁO SLYCHAĆ.W DOMKACH BARDZO ZIMNO W SIERPNIOWE NOCE TRZEBA WŁĄCZAĆ GRZEJNIK.MIEJSCE BARDZO FAJNE. DALEKO DO MORZA,NIE JEST 900 M TYLKO JAKIES 1500 M TRZEBA IŚĆ PIESZO SZYBKO 20 MIN.

Przejdź na inną stronę

 
Dodaj swój wpis