Menu Zobacz księgę gości Dopisz się do księgi gości Galeria zdjęć - Domki w Rowach Wczasy w Rowach w Domkach Lentia Wczasy w Rowach w Domkach Lentia

Przejdź na inną stronę

148. Ania i Wagant

Pani Małgorzato,
idąc przez las jak Pani napisała jest dokładnie 1.800 metrów do plaży,a do "plaży psiej" ok. 2.500 metrów.
Nie wiem, czy Pani wie, ale są już urządzenia, którymi można zmierzyć pokonywane odległości pieszo.
Więc proszę skorygować informację na stronie i nie sugerować, że ta odległość jest przez centrum Rowów, nieładnie tak.
Nie ujmując nic ośrodkowi i domkom, są super.

147. Małgorzata Pero

Droga do plaży za ośrodkiem "Przymorze" prosto przez las na pewno nie ma 1800 metrów.
Od tego zejścia w lewo jest 150 metrów do plaży dla psów.

146. Ania i Wagant

Szkoda tylko, że kłamstwem jest podanie odległości od plaży, bo to dobre 2 km z hakiem,a hak z kilometr, więc wyprawa że sprzętem plażowym to jak praca w kamieniołomach.

145. Małgorzata Pero

Pani Aniu, Nasza oferta jest zgodna z prawdą. Do najbliższej plaży idzie się 15 minut drogą przez las- jest to około 900 metrów. Istotnie, jest też możliwość dojścia do plaży przez centrum i ta odległość wynosi ok. 2 km.

144. Beata, Krzysztof, Tobi z Lublina

Wróciłam na stronę ośrodka z sentymentu. Byliśmy razem z naszym Tobim w 2013 r. i psy szczekały, dzieci krzyczały, ale wszystko trwało chwilę. W końcu to wakacje, a Lentia to ośrodek wczasowy, a nie obóz karny, więc co z tego, że czasami jest głośniej? Wieczorami zawsze było idealnie cicho. Poza tym, jak ktoś zostawia psy i wychodzi na dłużej może nie mieć świadomości, ze te psy robią hałas i może po prostu wystarczy, o tym powiedzieć właścicielom psów. A druga strona to jest taka, że ośrodków dla rodzin z dziećmi jest mnóstwo, natomiast dla rodzin z dziećmi i psami znacznie mniej, więc zamiast narzekać, od razu warto poszukać takiego ośrodka, w którym będą dominować krzyki dzieci i po problemie. Pozdrawiam serdecznie.

143. Magda Leszek i piechy: JAMNIK i WILK z Krakowa

Trudno odmówić uroku Rowom gdzie las pachnie grzybami i zdobi swoje runo kwitnącym wrześniowym wrzosem... potem plaża szeroka i długa w kolorze mieniącego się to w słońcu to deszczu piasku... cudowna rybka w barze Norton a potem ... domek drewniany uroczy otoczony kolorowym już o tej porze roku dzikim winogronem...
Pan Henryk i Pani Zosia uśmiechnięci i zawsze pomocni...
To takie nasze MIEJSCE NA ZIEMI...
Dziękujemy Pani Małgosiu i do zobaczenia 2 września czyli trochę mniej niż za rok.

142. Urszula i Kazimierz

Już drugi raz byliśmy w domkach LENTIA gdzie spędziliśmy z naszym psiakiem cudowne chwile .Dziękujemy p.Zosi i p.Henrykowi którzy są wspaniałymi gospodarzami
i zawsze służą pomocą i radą.Z czystym sumieniem polecamy domki szczególnie dla właścicieli piesków ,gdyż swobodnie mogą się czuć na terenie ośrodka ,jak i Rowów.
Pozdrawiamy Urszula i Kazimierz z Żor.

141. AADH

Serdecznie polecamy. Super rozwiązanie dla przyjezdnych z psem lub dziećmi. Domki czyste i dobrze wyposażone. Plaża dla psiaków jest ogromna, czysta a dojście do niej przez cudownie wysłany mchem las zapiera dech w piersiach. Polecamy i pewnie wrócimy.
pozdrawiam Ania Artur Damian i Hossi

140. Kasia z Rodziną i Bobasami

Kolejny raz byliśmy gośćmi w tych uroczych domkach i jakże miłych Państwa.
Nic się nie zmieniło, tak jak w zeszłym roku. Cuuudownie.
Tylko jeżyn więcej 😀😀😀
Polecam Wszystkim z psiakami.
Przybywamy za rok z Naszymi Bobasami.
Domki

139. Grzegorz Głogówek

Bardzo ładne domki, super obsługa . Gorąco polecamy

Przejdź na inną stronę

 
Dodaj swój wpis