Menu Zobacz księgę gości Dopisz się do księgi gości Galeria zdjęć - Domki w Rowach Wczasy w Rowach w Domkach Lentia Wczasy w Rowach w Domkach Lentia

Przejdź na inną stronę

145. Małgorzata Pero

Pani Aniu, Nasza oferta jest zgodna z prawdą. Do najbliższej plaży idzie się 15 minut drogą przez las- jest to około 900 metrów. Istotnie, jest też możliwość dojścia do plaży przez centrum i ta odległość wynosi ok. 2 km.

144. Beata, Krzysztof, Tobi z Lublina

Wróciłam na stronę ośrodka z sentymentu. Byliśmy razem z naszym Tobim w 2013 r. i psy szczekały, dzieci krzyczały, ale wszystko trwało chwilę. W końcu to wakacje, a Lentia to ośrodek wczasowy, a nie obóz karny, więc co z tego, że czasami jest głośniej? Wieczorami zawsze było idealnie cicho. Poza tym, jak ktoś zostawia psy i wychodzi na dłużej może nie mieć świadomości, ze te psy robią hałas i może po prostu wystarczy, o tym powiedzieć właścicielom psów. A druga strona to jest taka, że ośrodków dla rodzin z dziećmi jest mnóstwo, natomiast dla rodzin z dziećmi i psami znacznie mniej, więc zamiast narzekać, od razu warto poszukać takiego ośrodka, w którym będą dominować krzyki dzieci i po problemie. Pozdrawiam serdecznie.

143. Magda Leszek i piechy: JAMNIK i WILK z Krakowa

Trudno odmówić uroku Rowom gdzie las pachnie grzybami i zdobi swoje runo kwitnącym wrześniowym wrzosem... potem plaża szeroka i długa w kolorze mieniącego się to w słońcu to deszczu piasku... cudowna rybka w barze Norton a potem ... domek drewniany uroczy otoczony kolorowym już o tej porze roku dzikim winogronem...
Pan Henryk i Pani Zosia uśmiechnięci i zawsze pomocni...
To takie nasze MIEJSCE NA ZIEMI...
Dziękujemy Pani Małgosiu i do zobaczenia 2 września czyli trochę mniej niż za rok.

142. Urszula i Kazimierz

Już drugi raz byliśmy w domkach LENTIA gdzie spędziliśmy z naszym psiakiem cudowne chwile .Dziękujemy p.Zosi i p.Henrykowi którzy są wspaniałymi gospodarzami
i zawsze służą pomocą i radą.Z czystym sumieniem polecamy domki szczególnie dla właścicieli piesków ,gdyż swobodnie mogą się czuć na terenie ośrodka ,jak i Rowów.
Pozdrawiamy Urszula i Kazimierz z Żor.

141. AADH

Serdecznie polecamy. Super rozwiązanie dla przyjezdnych z psem lub dziećmi. Domki czyste i dobrze wyposażone. Plaża dla psiaków jest ogromna, czysta a dojście do niej przez cudownie wysłany mchem las zapiera dech w piersiach. Polecamy i pewnie wrócimy.
pozdrawiam Ania Artur Damian i Hossi

140. Kasia z Rodziną i Bobasami

Kolejny raz byliśmy gośćmi w tych uroczych domkach i jakże miłych Państwa.
Nic się nie zmieniło, tak jak w zeszłym roku. Cuuudownie.
Tylko jeżyn więcej 😀😀😀
Polecam Wszystkim z psiakami.
Przybywamy za rok z Naszymi Bobasami.
Domki

139. Grzegorz Głogówek

Bardzo ładne domki, super obsługa . Gorąco polecamy

138. Monika i Marcin z chlopcami

Bardzo dziękujemy za wspaniały urlop!!!! Domki jak na zdjęciach, bardzo zadbane, czyste i super wyposażone! Można jechać nawet z maleńkimi dziećmi. Ogródki obrośnięte bluszczem dają poczucie intymności. Plac zabaw w pełni zaspokoi potrzeby starszych dzieci. Piękne plaże. Gospodarze wspaniali, bardzo uczynni doglądają Lentii od rana do wieczora. Polecamy i mamy nadzieje na spotkanie za rok!!!

137. Joanna z Sosnowca

Byliśmy w Lenti 10 dni wraz z naszym psiakiem i były to cudowne dni mimo iż pogoda nie była najlepsza. Miejsce fantastyczne, już tęsknię. Domki nieduże ale dokładnie tak jak w opisie wszystko się zgadza, a nawet jeszcze lepiej ponieważ ogródek wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Pomysł z ogródkami gdzie zwierzaki mogą sobie bezpiecznie wypoczywać oraz goście czują się niezwykle komfortowo trafiony w dziesiątkę. Wielkie ukłony do właścicielki obiektu która jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą. Pani Małgosiu serdeczne pozdrowienia. Pani Zosia i Pan Henryk opiekunowie obiektu również fantastyczni ludzie, bardzo życzliwi, pomocni a przy tym bardzo dyskretni każdy może czuć się w domkach jak u siebie w domu. A i pan Henio często pieska za uchem posmyrał widać że ci ludzie kochają zwierzęta, dzieci i bardzo szanują swoich gości. Więcej nic nie muszę dodawać ponieważ wszystko jest dokładnie opisane w innych wpisach mogę tylko dodać iż wszystkim będę polecać domki w Lenti a i sama jeszcze na pewno tam wrócę.
Pozdrowienia z Sosnowca od Asi, Pawła, Fabiana oraz naszego czworonoga Hakerka

136. Adrian

Byliśmy tydzień,jesteśmy bardzo zadowoleni,miła obsługa,domki też bardzo fajne,dużo daje trochę ogródka na którym można posiedzieć,zrobić grila.

Przejdź na inną stronę

 
Dodaj swój wpis