Menu Zobacz księgę gości Dopisz się do księgi gości Galeria zdjęć - Domki w Rowach Wczasy w Rowach w Domkach Lentia Wczasy w Rowach w Domkach Lentia

Przejdź na inną stronę

132. Kamil Lubin

Gorąco polecamy Lentię!!! Fajne zadbane domki, dużo miejsca dla dzieciaków, rodzinna atmosfera!!!
Serdecznie pozdrawiamy właścicieli i opiekunów ośrodka :-)))
Justyna, Julia, Lena i Kamil

131. Monika Warszawa

Jesteśmy bardzo zadowoleni z gościnności LENTI. Miła i przyjazna atmosfera, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, fajny, wyposażony plac zabaw. Domki i teren wokół utrzymane naprawdę w czystości, domki w pełni wyposażone.
Gorąco polecamy, sami z pewnością wrócimy jeszcze w to miejsce.

130. blinki

bylismy krotko ale odpoczelismy za wszystkie czasy, na pewno sie jeszcze wybierzemy, WARTO!

129. Ania, Józek, Monika i Ewa z Chojnic

Bardzo miło wspominamy wakacje w Rowach . Domki letniskowe w ośrodku Lentia są naprawdę świetnie wyposażone, a plac zabaw dla dzieci po prostu przeszedł wszelkie nasze oczekiwania. Poza tym cisza i spokój, naprawdę bardzo miło spędziliśmy czas. Gorąco polecamy i pozdrawiamy przemiłych właścicieli.

128. Monika i Andrzej z dziećmi

Warto było spędzić urlop w Państwa ośrodku, atmosfera sprzyjała wypoczynkowi. Domki wyglądają tak jak na zdjęciach, czyste, zadbane i dobrze wyposażone. Dużym atutem jest obszerny i dobrze urządzony plac zabaw. Dzieci z żalem opuszczały ośrodek i już pytają kiedy kolejny raz odwiedzimy domki w Rowach.
Polecamy gorąco domki Lentia.

127. Ela Darek Marcin i NERO ze Słupska

Jesteśmy pod dużym wrażeniem jakie wywarł na nas ośrodek LENTIA. Warunki doskonałe,domki berdzo dobrzy wyposażone, na całym ośrodku czyściutko, gospodarze przemili (Pani Zosiu i Panie Heniu bardzo gorąco Was pozdrawiamy).Do zobaczenia.

126. Sławek

Witam, nie byłem w tym ośrodku, ale właśnie się zastanawiam. Co do opinii o szczekających czworonogach - sami mamy 2 psiaki, które z nami wypoczywają. Warto wymagać od właścicieli, aby panowali nad pupilami, poświęcali im czas, nie zostawiali samych na cały dzień. Będzie lepiej dla wszystkich. Czy można te domki odwiedzić w listopadzie(jeśli będzie pogoda do spacerów).? Chcemy podjąć decyzję na lato 2017.

125. Małgorzata Pero

Panie Sławku, ośrodek jest otwarty tylko w sezonie letnim. Jeżeli bardzo Państwu zależy na zobaczeniu domków wcześniej to możemy umówić się na konkretny dzień i wtedy podjedziemy do Rowów.

124. Agnieszka, Tomek i Julek z Działdowa

My w ośrodku bylismy pod koniec sierpnia.Szukalismy miejsca, które byloby przyjazne dla naszego autystycznego synka i takie właśnie znaleźliśmy. Teren ogrodzony, atrakcyjny plac zabaw, trampolina, zabezpieczone schody w domku. Jesteśmy bardzo zadowoleni i myśle że jeszcze tu wrócimy tym bardziej, że domki sa czyściutkie a obsługa bardzo miła i pomocna. Pozdrawiamy

123. Magda Leszek wilk i jamnik z Krakowa

Witam.
Dobrze, że jest takie miejsce jak Lentia w Rowach. To wspaniały ośrodek, w którym znajdzie miejsce każdy kto kocha przyrodę i morze a także zwierzęta i ludzi. Bardzo miło kulturalnie czysto. Napewno będziemy chcieli ponownie się wybrać do tego ośrodka jak najszybciej.
Natomiat co do negatywnych wypowiedzi w zakresie że psy przeszkadzają bo szczekają itp. to powiem że przeszkadzają też ludzie i dzieci. Każdy może być uciążliwy dla otoczenia bez wyjątku. No niestety. Mocniejsze wypowiedzi co do zachowania dzieci właśnie pozwolę sobie pominąć. Wszystko można załatwić porozmawiać ustalić albo -to taka rada dla mam których dzieci się nie wysypiają przez to że psy upadają - wybrać się tam gdzie zwierząt się nie akceptuje i po problemie. W przeciwnym bowiem przypadku rozumiem że każdy wie i liczy się z tym że będą psy a nawet inni ludzie...
Kończąc powiem DZIĘKUJEMY i DO ZOBACZENIA.
Byliśmy w Lentii na początku września.

Przejdź na inną stronę

 
Dodaj swój wpis